Športni dan MINI OLIMPIJADA

V četrtek, 8. 9. 2022, bodo imeli učenci 1. a-razreda športni dan MINI OLIMPIJADA.

Ob 8.uri se zberejo v učilnici, kjer bodo prevzeli šolsko malico. Odhod iz šole bo ob 8.10. Z mestnim avtobusom se bodo odpravili do mesta, kjer bodo potekale športne dejavnosti. Prireditev bo potekala na Kongresnem trgu in v Parku Zvezda. Dogodek organizira Športna zveza Ljubljane.

Učenci naj bodo oblečeni v športno opremo (kratke hlače, majica, trenirka, športni copati), potrebujejo tudi manjši nahrbtnik za malico, vodo, zaščitno kapo proti soncu, sončno kremo.

V šolo se bodo vrnili do 13. ure in nadaljevali z dejavnostmi v podaljšanem bivanju.

V primeru zelo slabe vremenske napovedi vas bomo obvestili, če bo dejavnost prestavljena.

Ta vnos je bil objavljen v Nekategorizirano. Zaznamek za trajno povezavo.